Middleware LevTv® забезпечує надання інтерактивних мультимедійних послуг – відео на замовлення (Video on Demand), цифрове телебачення (IPTV), доступ до Інтернет, електронної пошти та інших послуг на екрані телевізору (використовуючи абонентський пристрій та пульт дистанційного керування) або на персональному комп’ютері. Все це доступно за допомогою єдиного web-інтерфейсу керування наданими послугами.
Розгорнувши систему Middleware LevTv, готельний комплекс зможе надавати своїм абонентам такі послуги:
• IPTV — цифрова трансляція телеканалів з можливостями навігації по каналах окремо та в єдиному пакеті. До послуги IPTV входить також  електронна програма телепередач (EPG).
• Video on Demand (VoD) — відео на замовлення, система індивідуальної доставки абонентові телевізійних програм або відеофільмів по кабельній мережі з мультимедіасервера в цифровому форматі.
• “Батьківський контроль” (Pin-Код) – для перегляду вибраного контенту необхідно ввести Pin-код (переважно використовується для контенту еротичного характеру).
• Доступ до білінгової системи – абонент має можливість в будь-який момент переглянути свій рахунок, детальний опис витрат та баланс.

Крім основних сервісів, Middleware LevTv може включати ряд додаткових послуг:
• Web-портал готелю – інформація про послуги Вашого готелю.
• Привітання гостя – вітальне повідомлення при включені телевізора.
• Автоматичний вибір мови – Інтерфейс користувача буде автоматично представлений на тій мові, яку вкаже клієнт при реєстрації на рецепції готелю.
• Замовлення послуг та обслуговування в номерах – можливість здійснювати замовлення з ресторану, бару, а також інших послуг, що надаються на території готельного комплексу безпосередньо з номеру за допомогою сервісного меню.
• Довідкові портали – динамічні інформаційні довідкові матеріали: світовий час, прогноз погоди, текучі курси валют, розклади руху транспорту і т.д.
Переваги системи готельного телебачення Middleware LevTv:
– Інтеграція з системою управління готелем.
– Прямі доходи від продажу послуг платного ТБ і відео.
– API – інтерфейс для інтеграції з готельними програмами.
– Безкоштовний носій для власної і партнерської реклами.
– Можливість використовувати будь-які сучасні телевізори і навіть комп’ютерні мультимедіа монітори. Непотрібно купувати спеціальні готельні телевізори.
Система передбачає інтеграцію з існуючою інфраструктурою готелю для проведення розрахунків, а також для інформування працівника, відповідального за додаткові послуги про замовлення клієнта. Розрахунок (списання коштів) може відбуватися як у реальному часі, так і після того, як він скористався платними послугами і виїжджає з готелю.
За бажанням замовника можливий додатковий модуль для створення передплачених послуг.