Система контролю і управління доступом (СКУД) забезпечує захист приміщень від несанкціонованого доступу сторонніх осіб, збереження матеріальних цінностей та інформації, підвищує трудову дисципліну, безпеку персоналу та порядок, здійснює облік робочого часу.

Переваги:

– Система контролю доступу практично непомітна в роботі;

– робить ніяких помилок, що є суттєвою перевагою, адже ціна помилки або неуважності дуже велика;

– з нею не “домовишся” і не “підкупиш”;

– чітко фіксує все, що відбувається, тобто володіє якостями ідеального охоронця.

СКУД – це інтелектуальний замок на Ваших дверей, призначений для того, щоб автоматично пропускати лише потрібних осіб, і не пропускати осіб, яким вхід заборонений.

Автоматизована електронна прохідна виключає вплив людського фактора при перевірці пропусків, яка практично зводить до нуля можливість помилок, неуважності або зловживань.

Максимальний ефект від застосування досягається завдяки інтеграції з іншими системами безпеки, наприклад, системами цифрового відеоспостереження і охоронної сигналізації.

 

Також пропонуємо рішення систем контролю доступу з допомогою Wheel System.

Модульна структура, гнучкість, просте налаштування і легка модернізація дозволяють підібрати для Замовника найбільш оптимальне рішення і укомплектувати Охоронні системи “під конкретну задачу”.
Крім прямого економічного ефекту, система санкціонованого доступу забезпечує також відповідність підприємства сучасним корпоративним стандартам, підвищує на ринку України його інвестиційну привабливість і конкурентоспроможність.