Якщо у Вашій компанії постає питання – підтримувати і розвивати систему самостійно (вкладаючи кошти в непрофільну діяльність) або передати ІТ-інфраструктуру на зовнішнє обслуговування повністю, частинами – звертайтесь до нас!

Компанія «ІнформКонсалт» пропонує різні варіанти технічної підтримки на всіх стадіях життєвого циклу інформаційних систем як великим корпоративним замовникам, так і підприємствам середнього та малого бізнесу.

Надаємо послуги консалтингу в області інформаційних технологій (ІТ-консалтинг), в тому числі по побудові оптимальної інфраструктури замовника, формуванню концепції розвитку інформаційних систем, організації управління ІТ-послугами, а також послуги з впровадження та реалізації проектів.

ІТ-консалтинг допомагає підвищувати продуктивність і ефективність роботи інформаційних систем клієнтів, знижує ризики при модернізації існуючих і впровадженні нових систем. Консалтингові послуги дозволяють забезпечити відповідність інфраструктури (мережний, апаратної й програмної) і ІТ-процесів замовника його бізнес-процесів, створюючи ефективну платформу для ведення та розвитку бізнесу. При здійсненні консалтингових проектів проводиться постійний контроль якості виконання робіт та якості результатів.