Пропонуємо рішення для системи обробки,  зберігання і передачі великих масивів даних. Багатоцільовий комплекс програмно-апаратних засобів, який дає змогу ефективно будувати та впроваджувати системи «Інтернет речей IoT» індустріального та побутового типу, в залежності від потреб конкретного клієнта.

Розроблений комплекс включає:

  • кінцеві апаратні засоби, які виконують функцію інтерфейсу між цільовим об’єктом та мережею Інтернет;
  • локальну автономну систему, яка виконує функції клієнтського пульта керування окремим елементами системи;
  • глобальну інформаційну систему, яка виконує функції контролю незалежних локальних автономних систем та функції моніторингу довільного масштабу.

Для розробленої системи ми пропонуємо клієнт-орієнтовану бізнес модель, що зумовлено великою гнучкістю архітектури та широким спектром можливих реалізацій.

Модульна архітектура забезпечує доступ кінцевих пристроїв до глобальних хмарних сервісів безпосередньо, або через локальний пункт керування. За рахунок цього розроблена система може функціонувати за архітектурою сенсор-локальний пульт-глобальний сервер, сенсор-локальний пульт або сенсор-глобальний сервер. Це забезпечить належне функціонування локальної системи в автономному режимі, у випадку відсутності Інтернет з’єднання, а також дасть змогу здійснювати віддалене керування елементами системи у випадку відмови локального пульта керування. Крім того, таку систему можна зробити повністю захищеною від зовнішніх атак, що робить її привабливою для великих підприємств та виробництв.

Ми пропонуємо клієнтам вибір необхідної конфігурації системи залежно від потреб та фінансових можливостей. Це дозволить розширити клієнтську базу, за рахунок зниження вартості системи для кінцевих користувачів.

Існуючі рішення на ринку Інтернету речей (IoT) є достатньо дорогими та надлишковими. Більшість компонентів існуючих систем є непотрібними, проте за рахунок пропріетарності апаратного та програмного забезпечення, клієнт змушений переплачувати за непотрібні йому сервіси та компоненти. Ми прогнозуємо, що клієнт-орієнтована модель дасть змогу успішно стартувати на ринку з порівняно незначними затратами.