З 23 по 27 вересня 2016 року професіонали телекомунікацій, ІТ і медіа Кавказу і країн Центральної та Східної Європи зберуться в Грузії – країні, яка славиться своєю гостинністю і багаторічними традиціями.

Ключова подія Конференція стане Форум «Зв’язок та Контент без кордонів», 25 вересня. Учасники Форуму обговорять новітні тренди в мережах електронних комунікацій. Технологічна і ринкове середовище змінюється – конвергенція, швидкі інновації, поширення новітнього покоління широкосмугових сервісів вимагає кардинальних змін в регулюванні відносин між учасниками індустрії, на основі нейтральності, спрощення, гнучкості та скасування зайвих бар’єрів.

Основна тематика Форуму містить чотири панельних дискусії:

обмін досвідом: стан і перспективи електронних комунікацій в країнах Кавказу, Центральної та Східної Європи;
тренди ліцензування в мережах електронних комунікацій;
пошук балансу: захист прав людини та інформаційна безпека;
захист аудіовізуального контенту в мережі Інтернет: особливості тенденцій в країнах пострадянського простору та зарубіжний досвід.
Конференція проводиться за підтримки профільних асоціацій Грузії, України, Азербайджану, Росії, Вірменії, Молдови та ін. країни.

Учасників чекає насичена ділова, екскурсійна і розважальна програма. Очікується активну участь регуляторів в сфері телекомунікацій і медіа.

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА ФОРУМУ *

9:30 – 9:50

реєстрація учасників

9: 50-10: 00

Вітальне слово Організаторів Форуму

10:00 -11: 00 Перша панель. Обмін досвід: стан і перспективи електронна комунікацій в країнах Кавказу, центральна і східна Європа

11: 00-11: 45 Друга панель. Тренди ліцензування в мережах електронних комунікацій

12: 15-13: 15 Третя панель. Пошук балансу: захист прав людини та інформаційна безпека

12: 45-14: 00 Четверта панель. Захист аудіовізуального контенту в мережі Інтернет: особливості тенденцій в країнах пострадянського простору та зарубіжний досвід.

13: 45-14: 00 підведення підсумків Форуму, заключне слово

Більше деталей – http://timint.net/georgia2016.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *